HiWork (بازار کار فریلنسر و کارفرما) 

«

اخبار

HiWork (بازار کار فریلنسر و کارفرما) 

تیم مدیریت

31 اردیبهشت 1397


HiWork (بازار کار فریلنسر و کارفرما) 

اشتراک گذاری در:HiWork چیست؟

HiWork یک محیط کاملا دوستانه است که به بهتر شدن کسب و کار شما کمک می کند.

ما در این بستر تمام تلاش خود را میکنیم تا تمامی امکانات مورد نیاز شما را فراهم کنیم و با تمرکز کافی کارهای خود را انجام دهید.

شاید نام فریلنسر را شنیده باشید اما واقعا به چه کسی گویند؟

ساده‌ترین تعریف فریلنسر (Freelancer) این است که: یک نفر، بدون اینکه به یک سازمان یا کسب و کار و شرکت مشخص متعهد شود، فعالیت حرفه‌ای و تخصصی خود را برای مجموعه‌های مختلف انجام می‌دهد و بسته به نیاز و پروژه‌های در دسترس، کارفرمای خود را تغییر می‌دهد. شاید درآمد یک فریلنسر  از یک کارمند بیشتر باشد . زیرا او پروژه ها را انتخاب میکند و از روی علاقه آنها را انجام میدهد، نه از روی قوانین شرکت.

و اما کارفرما کسی است که پروژه، ایده یا طرح خود را برای انجام به متخصصین میسپارد.

روش کار HiWork چیست؟

افرادی از سراسر ایران پروژه های خود را برای انجام در HiWork ثبت میکنند و ما این پروژه ها را پس از تایید در اختیار تمامی فریلنسر ها قرار میدهیم.

تمامی فریلنسر ها می توانند پیشنهاد خود را روی پروژه ثبت کنند به این صورت که قیمت، زمان تحویل، هزینه و ... را مشخص میکنند، حال کارفرما از بین این پیشنهادات یکی را انتخاب میکند و پیش پرداخت را به حساب سایت واریز میکند و فریلنسر با اطمینان کار را شروع میکند و پس از اتمام کار، خروجی خود را تحویل کارفرما میدهد و کارفرما پس از بررسی، کار فریلنسر را تایید میکند و هزینه به حساب فریلنسر ریخته خواهد شد.

آیا تضمینی برای پرداخت و تحویل به موقع مبلغ پروژه وجود دارد؟

در سیستم HiWork چیزی به نام بیعانه وجود دارد که کارفرما قبل از اتمام پروژه مبلغ پروژه را در سایت به صورت بیعانه واریز می کند، پس از تحویل کار توسط فریلنسر، کارفرما اگر از خروجی فریلنسر راضی باشد بیعانه ها را آزاد میکند، حال اگر ناراضی باشد و یا فریلنسر ناراضی باشد، ایجاد اختلاف روی پروژه ثبت میکنند، سپس ما به صورت تخصصی بررسی میکنیم و اگر حق با کارفرما باشد مبلغ به حساب او برگردانده میشود و اگر هم حق با فریلنسر باشد هزینه به حساب او واریز خواهد شد، هدف ما ایجاد ارتباطی امن و دوستانه برای انجام پروژه ها میباشد.

 

ما همیشه در حال کار روی افزودن امکانات جدید هستیم.


تیم مدیریت

در HiWork میتوانید خیلی راحت کارهای خود را به دیگران بسپارید و یا به صورت فریلنسری برای دیگران کار کنید، همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

HiWork (بازار کار فریلنسر و کارفرما)